STRONA GŁÓWNA
POŁOŻENIE
GALERIA
SANKTUARIUM
GALERIA PARAFIALNA
AKTUALNOŚCI
HISTORIA
PRZYRODA
SZKOŁA
KULTURA
SPORT
KURPIE BIAŁE
OKOLICA
POMOC SĄSIEDZKA
PROMOCJA FIRM
INWESTYCJE
OGŁOSZENIA
CIEKAWE STRONY
AUTORZY
 
Informacje Sportowe

Piłka nożna wyniki wszystkich meczów na portalu 90minut.pl

 

ZESPÓŁ Z OSUCHOWEJ

>>WIĘCEJ INFORMACJI<<

===========================================

>>Ranking drużyn piłkarskich - sezon zimowy  2005 - 2010<<

 

VI Halowy Turniej Piłki Nożnej 2009/2010
Napisała Małgorzata   
Monday, 25 January 2010

Podczas tegorocznych ferii zimowych na hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych  w Nagoszewie rozegrane zostaną mecze w ramach VI Halowego Turnieju Piłki Nożnej. W tym sezonie mecze rozegrane zostaną w dwóch grupach w systemie każdy z każdym.  O puchar Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka walczyć będą zespoły: Jasienica/Kalinowo, Podborze, Nagoszewo, Ugniewo, Drewmax Stok, Grabownica Stara, Osiedle Komorowo, Budy Grudzie.

Po losowaniu grup, które odbyło się 22 stycznia w Urzędzie Gminy Ostrów Mazowiecka tabela tegorocznych rozgrywek przedstawia się następująco.

 

 

Grupa A

Grupa B

1. Budy Grudzie 1. Grabownica
2. Osiedle Komorowo 2. Drewmax Stok
3. Jasienica/Kalinowo 3. Podborze
4. Nagoszewo 4. Ugniewo
  
Mecze rozegrane zostaną w dwóch terminach. Grupa A sprawdzi swoją formę i umiejętności piłkarskie 13 lutego, a grupa B tydzień później, czyli 20 lutego.    
 
 

 GRUPA  A Mecze -13 lutego 2010r. godz. 10.00

 GRUPA  B   Mecze -20 lutego 2010r.  godz. 10.00

 Budy Grudzie -Jasienica/Kalinowo    Grabownica - Podborze  
 Jasienica/Kalinowo -Osiedle Komorowo    Podborze - Drewmax Stok  
 Osiedle Komorowo - Budy Grudzie    „Drewmax” Stok  - Grabownica  
 Budy Grudzie - Nagoszewo    Grabownica - Ugniewo  
 Nagoszewo  - Osiedle Komorowo    Ugniewo - „Drewmax” Stok  
 Jasienica/Kalinowo -  Nagoszewo    Podborze - Ugniewo  
 
 
 
  
 
Półfinały i finały VI Halowego Turnieju Piłki Nożnej odbędą się 21 lutego od godz. 10.00 również na hali w Nagoszewie. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tej dyscypliny sportowej. M.K. 

 

     

========================================================================

"TERMINARZ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ – 2009"


I. Rozgrywki przeprowadzone zostaną w formie ligi systemem dwurundowym:
- runda wiosenna 3 maj – 14 czerwiec - boisko SP nr 3 (ul.Widnichowska)
- runda jesienna 13 wrzesień – 11 październik – boisko ZSZ nr 1 (ul.Rubinkowskiego)

II. Terminarz spotkań:

Runda wiosenna

3 maj 2009 – I kolejka

godz. 10:00-11:10 Jasienica – B.D.Art
godz. 11:15-12:25 Stacja – Pierrot/Nagoszewo
godz. 12:30-13:40 Sokół/Forte – Zurad
godz. 13:45-14:55 Lubotyń – ZGKiM
godz. 15:00-16:10 Schneider – Alpla

Pauzuje: J.W. 34-70

10 maj 2009 - II kolejka

godz. 10:00-11:10 ZGKiM – Schneider
godz. 11:15-12:25 Zurad – Lubotyń
godz. 12:30-13:40 Pierrot/Nagoszewo – Sokół/Forte
godz. 13:45-14:55 B.D.Art – Stacja
godz. 15:00-16:10 J.W. 34-70 – Jasienica

Pauzuje: Alpla

17 maj 2009 - III kolejka

godz. 10:00-11:10 Stacja – J.W.34-70
godz. 11:15-12:25 Sokół/Forte – B.D.Art
godz. 12:30-13:40 Lubotyń – Pierrot/Nagoszewo
godz. 13:45-14:55 Schneider – Zurad
godz. 15:00-16:10 Alpla – ZGKiM

Pauzuje: Jasienica



24 maj 2009 - IV kolejka

godz. 10:00-11:10 Zurad – Alpla
godz. 11:15-12:25 Pierrot/Nagoszewo – Schneider
godz. 12:30-13:40 B.D.Art – Lubotyń
godz. 13:45-14:55 J.W.34-70 – Sokół/Forte
godz. 15:00-16:10 Jasienica – Stacja

Pauzuje: ZGKiM


7 czerwiec 2009 - V kolejka

godz. 10:00-11:10 Sokół/Forte – Jasienica
godz. 11:15-12:25 Lubotyń – J.W.34-70
godz. 12:30-13:40 Schneider – B.D.Art
godz. 13:45-14:55 Alpla – Pierrot/Nagoszewo
godz. 15:00-16:10 ZGKiM – Zurad

Pauzuje: Stacja

14 czerwiec 2009 - VI kolejka

godz. 10:00-11:10 Pierrot/Nagoszewo – ZGKiM
godz. 11:15-12:25 B.D.Art – Alpla
godz. 12:30-13:40 J.W.34-70 – Schneider
godz. 13:45-14:55 Jasienica – Lubotyń
godz. 15:00-16:10 Stacja – Sokół/Forte

Pauzuje: Zurad


Runda jesienna

13 wrzesień 2009 - VII kolejka

godz. 10:00-11:10 Lubotyń – Stacja
godz. 11:15-12:25 Schneider – Jasienica
godz. 12:30-13:40 Alpla – J.W.34-70
godz. 13:45-14:55 ZGKiM – B.D.Art
godz. 15:00-16:10 Zurad – Pierrot/Nagoszewo

Pauzuje: Sokół/Forte


20 wrzesień 2009 - VIII kolejka

godz. 10:00-11:10 B.D.Art – Zurad
godz. 11:15-12:25 J.W.34-70 – ZGKiM
godz. 12:30-13:40 Jasienica – Alpla
godz. 13:45-14:55 Stacja – Schneider
godz. 15:00-16:10 Sokół/Forte – Lubotyń

Pauzuje: Pierrot/Nagoszewo

27 wrzesień 2009 - IX kolejka

godz. 10:00-11:10 Schneider – Sokół/Forte
godz. 11:15-12:25 Alpla – Stacja
godz. 12:30-13:40 ZGKiM – Jasienica
godz. 13:45-14:55 Zurad – J.W.34-70
godz. 15:00-16:10 Pierrot/Nagoszewo – B.D.Art

Pauzuje: Lubotyń

4 październik 2009 - X kolejka

godz. 10:00-11:10 J.W.34-70 – Pierrot/Nagoszewo
godz. 11:15-12:25 Jasienica – Zurad
godz. 12:30-13:40 Stacja – ZGKiM
godz. 13:45-14:55 Sokół/Forte – Alpla
godz. 15:00-16:10 Lubotyń – Schneider

Pauzuje: B.D.Art

11 październik 2009 - XI kolejka

godz. 10:00-11:10 Alpla – Lubotyń
godz. 11:15-12:25 ZGKiM – Sokół/Forte
godz. 12:30-13:40 Zurad – Stacja
godz. 13:45-14:55 Pierrot/Nagoszewo – Jasienica
godz. 15:00-16:10 B.D.Art – J.W.34-70

Pauzuje: Schneider

Przedruk ze strony:Ostrowski Portal Internetowy

 

V Halowy Turniej Piłki Nożnej

   
Napisała Małgorzata   
środa, 14 stycznia 2009

 

W najbliższą niedzielę 18 stycznia rozpoczynamy kolejne rozgrywki w piłce halowej. O puchar Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka w tym roku walczyć będą zespoły z Grabownicy Starej, Jasienicy/Kalinowa, Nagoszewa, Nagoszewki, Podborza i Stoku. Wszystkie mecze rozegrane zostaną na hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Nagoszewie. Początek rozgrywek już o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tej dyscypliny sportowej.

Grupa A

Grupa B

1. Podborze 1. „Drewmax” Stok
2. Nagoszewo 2. Grabownica Stara
3. Jasienica/Kalinowo 3. Nagoszewka
  
   

 

Mecze -18 styczeń 2009r. godz. 10.00

 

Mecze - 18 styczeń 2009r.  godz. 12.30

 

Podborze – Jasienica/Kalinowo    3 : 5 „Drewmax” Stok – Nagoszewo 11: 1
Jasienica/Kalinowo - Nagoszewo  2 : 10 Nagoszewka – Grabownica Stara 5 : 10
Nagoszewo - Podborze 10 : 3 Grabownica Stara – „Drewmax” Stok 2 : 13
    

GRUPA A

drużyna

bramki

punkty

Nagoszewo

20 : 5

6 pkt.

Jasienica/Kalinowo

7 : 13

3 pkt.

Podborze

6 : 15

0 pkt.

 

  

GRUPA B

drużyna

bramki

punkty

„Drewmax” Stok

24 : 3

6 pkt.

Grabownica Stara

12 : 7

3 pkt.

Nagoszewka

6 : 21

0 pkt.

 

Mecze półfinałowe i finałowe 25 styczeń - godz. 10.00

Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 20 stycznia 2009 )

 >>>materiał pochodzi ze strony Ostrowi Mazowieckiej

 

IV Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Wójta

   
Napisała Małgorzata   
środa, 06 lutego 2008

 

Już w najbliższą niedzielę 10 lutego na hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych  w Nagoszewie rozegrane zostaną mecze w ramach IV Halowego Turnieju Piłki Nożnej. O puchar Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka Waldemara Brzostka walczyć będą zespoły z Jasienicy, Podborza, Nowej Osuchowej, Osiedla Wojskowego Komorowo, Nagoszewa, oraz Stoku. Początek rozgrywek o godzinie 10.30.  Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej. M.K. 

GRUPA A

GRUPA B

1. Jasienica

2. Podborze 

3. Nowa Osuchowa

1. Osiedle Wojskowe Komorowo

2. Nagoszewo

3.„Drewmax” Stok

MECZE

Początek  godz. 10.30 - 10 luty 2008r.

MECZE

Początek godz. 13.00 - 10 luty 2008r.

 

Jasienica - Nowa Osuchowa  2 : 4

Nowa Osuchowa -  Podborze  4 : 4

Podborze - Jasienica 10 : 2                                                    

 

O.W Komorowo - „Drewmax” Stok 0 : 1

„Drewmax” Stok - Nagoszewo 4 : 1

Nagoszewo – O.W Komorowo 3 : 9

 

FINAŁ - 24 luty 2008r. Początek godz. 10.30

 

Podborze

Nowa Osuchowa

"Drewmax" Stok

O.W. Komorowo

GRUPA  A

Drużyna

Punkty

Bramki

 Podborze

4

14 : 6

 Nowa Osuchowa

4

8 : 2

 Jasienica

0

4 : 14

 GRUPA B

Drużyna

Punkty

Bramki

 „Drewmax” Stok

 6

 5 : 1

 O.W. Komorowo

 3

 9 : 4

 Nagoszewo

 0

 4 : 13

  
MECZE PÓŁFINAŁOWE
 

 Drużyny

 Bramki

 Rzuty karne 

 Podborze – O.W Komorowo 

 1 : 1

 3 : 1

 N. Osuchowa  - Stok 

 2 : 4

 ____

  
MECZE FINAŁOWE
 

 Drużyny

 Bramki

 Rzuty karne 

             Mecz o III  miejsce 

 O.W Komorowo –  Osuchowa 

 4 : 1

 ____

             Mecz o I   miejsce 

 Podborze - „Drewmax”  Stok  

 2 : 2

 2 : 0 

  
     
  
Zwycięzcy IV Halowego Turnieju Piłki Nożnej:
I miejsce Podborze, II miejsce "Drewmax" Stok, III miejsce Osiedle Wojskowe Komorowo

                                         "Drewmax" Stok

   
Nagoszewo

                                            Podborze

  
  Osiedle Wojskowe Komorowo  
                            

 

                                                    Jasienica

Nowa Osuchowa
 
Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 25 lutego 2008 )

 
Przedruk ze strony:Urzędu Gminy Ostrów Maz.

 

=================================================================

III Halowy Turniej Piłki Nożnej
Data: 30-01-2007 o godz. 13:31:56
Temat: Gmina Ostrów Mazowiecka



W tym roku organizowany jest już III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Ostrów Mazowiecka. Do rozgrywek w turnieju zgłosiło się 8 drużyn: Jelonki, Kalinowo, Nagoszewo, Nowa Osuchowa, Osiedle Wojskowe Komorowo, Podborze, Stok.

Wszystkie mecze turnieju rozgrywane s± na hali sportowej ZSP w Nagoszewie w dniach 28 styczeń, 4 luty (niedziele), a runda finałowa odbędzie się 11 lutego od godz. 10.00.

W grupie A zagrają: 1. Stok, 2. Kalinowo, 3. Nowa Osuchowa, 4. Jelonki

W grupie B: 1. Nagoszewo, 2. Komorowo Stare, 3. Osiedle Wojskowe Komorowo, 4. Podborze


GRUPA A

Nazwa drużyny data rozgrywek wyniki
Kalinowo - Jelonki 28 styczeń 3 : 0 - walkower
"Drewmax" Stok - Nowa Osuchowa 28 styczeń 15 :1
Nowa Osuchowa - Jelonki 4 luty 3 : 0 - walkower
Kalinowo - "Drewmax" Stok 28 styczeń 4 : 9
Kalinowo - Nowa Osuchowa 4 luty 7 : 3
"Drewmax" Stok - Jelonki 4 luty - : -  

GRUPA B


Nazwa drużyny data rozgrywek wyniki
Komorowo Stare - Podborze 28 styczeń 0 : 3 - walkower
Nagoszewo - Osiedle Wojskowe Komorowo 28 styczeń 1 : 2
Osiedle Wojskowe Komorowo - Podborze 28 styczeń 6 : 2
Komorowo Stare - Nagoszewo 28 styczeń 0 : 3 - walkower
Komorowo Stare - Osiedle Wojskowe Komorowo 4 luty 0 : 3 - walkower
Nagoszewo - Podborze 4 luty 4 : 1    


TABELA WYNIKÓW GRUPA A


Lp. Nazwa drużyny punkty bramki
1. "Drewmax" Stok 6 pkt. ( 24 : 5 )
2. Kalinowo 6 pkt. ( 14 : 12 )
3. Nowa Osuchowa 3 pkt. ( 8 : 22)
4. Jelonki 0 pkt. ( 0 : 6)


TABELA WYNIKÓW GRUPA B

Lp. Nazwa drużyny punkty bramki
1. Osiedle Wojskowe Komorowo 9 pkt. ( 11 : 3 )
2. Nagoszewo 6 pkt. ( 8 : 3 )
3. Podborze 3 pkt. ( 6 : 10 )
4. Komorowo Stare 0 pkt. ( 0 : 9)



MECZE PÓŁFINAŁOWE


Nazwa drużyny data rozgrywek wyniki
"Drewmax" Stok - Nagoszewo 11 luty 2 : 1
Osiedle Wojskowe Komorowo - Kalinowo 11 luty 3 : 4  


MECZE FINAŁOWE
O I miejsce

Nazwa drużyny data rozgrywek wyniki
"Drewmax" Stok - Kalinowo 11 luty 10 : 4  


MECZE FINAŁOWE
O III miejsce

Nazwa drużyny data rozgrywek wyniki
Nagoszewo - Osiedle Wojskowe Komorowo 11 luty 7 : 1  






Drużyna z Nowej Osuchowej

Drużyna z Kalinowa

Drużyna z Nagoszewa

Drużyna z Podborza

Przedruk informacji ze strony Gminy Ostrów Mazowiecka http://www.gminaostrowmaz.home.pl

 

ZESTAWIENIE WYNIKÓW HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

 

 

 

Jeżeli mają państwo jakiekolwiek propozycje do strony proszę o kontakt.